A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Онлайн-консультація «Ментальні карти як засіб візуалізації в освітньому процесі»

Дата: 08.04.2021 16:42
Кількість переглядів: 336

8 квітня 2021 року практичний психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників Трипуз Н.І. провела онлайн-консультацію для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Гребінківської територіальної громади на тему «Ментальні карти як засіб візуалізації в освітньому процесі».

Ментальні карти – це потужний візуальний метод, який надає універсальний ключ до розкриття інтелектуального потенціалу кожної особистості незалежно від віку, та відображає процеси багатомірного мислення як найбільш природний спосіб інтелектуальної діяльності людини.

Серед переваг використання ментальних карт важно зазначити наступні: підвищення продуктивності навчання, розвиток пам’яті, швидкий і повний огляд матеріалу, стимулювання уяви, можливість знайти нові шляхи вирішення завдань тощо.

Вчителі розглянули конкретні приклади застосування ментальних карт на уроках, ознайомилися з особливостями створення карт та інструментами для їх  створення. Консультація була цікавою та корисною.« повернутися

Вхід для адміністратора