A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку(Лао-Цзи) Давайте зробимо його разом

Новини і події

Емпатія: кроки до формування емоційного інтелекту

27 січня 2022 року вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Гребінківської територіальної громади прослухали онлайн-вебінар на тему «Емпатія: кроки до формування емоційного інтелекту». Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Степанова А.В. розповіла про емпатію як ключовий елемент емоційного інтелекту та важливу складову успішного педагогічного процесу. Адже саме вона створює в спілкуванні своєрідний емоційний фон, що дає змогу вчителям і учням працювати та розвиватися в умовах позитивного середовища.

16:50 27.01.2022

Застосування основних принципів особистісно орієнтованого навчання у практиці роботи молодих спеціалістів

26 січня 2022 року відбулося чергове засідання Академії педагогічної майстерності. Які цілі, основні завдання та принципи особистісно орієнтованого навчання, яким має бути особистісно орієнтований урок, які освітні технології використовувати - про це педагогічні працівники Центру професійного розвитку розповіли молодим вчителям закладів загальної середньої освіти Гребінківської територіальної громади.

16:35 26.01.2022

Можливості використання ПК-зчитувачів QR-кодів у навчальному процесі

25 січня 2022 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Юрченко С.М. провів онлайн-практикум для педагогічних працівників закладів освіти нашої громади на тему «Можливості використання ПК-зчитувачів QR-кодів у навчальному процесі».

16:23 25.01.2022

Висока оцінка праці досвідченого педагога

«...Учитель за покликанням, його не можна уявити собі ніким іншим як учителем. Викладання стало його життям, його поживою; воно нероздільно зв'язане з ним. І не дивно, що вчительська справа стає у нього вільним мистецтвом, і він на всіх своїх учнів накладає печать свого духу! Як він знаходить своє щастя в навчанні, так можна вважати щасливими тих, хто в нього вчиться», -  мудрі слова німецького педагога А. Дістервега пережили століття. Вони про вчителів від Бога.

11:33 24.01.2022

Вибрані питання щодо використання електронного журналу Atoms.ua

20 січня 2022 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Юрченко С.М. провів онлайн-консультацію для керівників, заступників керівників та вчителів закладів освіти нашої громади щодо нагальних питань використання електронного журналу Atoms.ua. Даний сервіс став актуальним і зручним в умовах дистанційного і змішаного навчання, а згадана  платформа  має гриф МОН України.

16:09 20.01.2022

Онлайн-програма для організації продуктивної командної роботи школярів

Як сучасному педагогу за допомогою електронних сервісів організувати проєктну діяльність, яка потребує співпраці вчителя і учнів? Як чітко розподілити обов'язки між учасниками групи? Як правильно спланувати роботу та оперативно вирішувати важливі питання?

16:28 18.01.2022

Розвиток творчої особистості учнів на уроках зарубіжної літератури

18 січня 2022 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Степанова А.В. провела онлайн-консультацію для вчителів-словесників на тему «Розвиток творчої особистості учнів на уроках зарубіжної літератури».

16:19 18.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора