A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку(Лао-Цзи) Давайте зробимо його разом

Новини і події

Сертифікація педагогічних працівників - 2023

26 січня 2023 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Степанова Алла провела вебінар для вчителів закладів загальної середньої освіти громади на тему «Вчитель у площині сертифікації: невід'ємна одиниця чи лідер освітнього процесу».

09:07 27.01.2023

День Соборності України

День Соборності України – особливе свято, яке має надзвичайно важливе історичне значення. «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка», – йшлося в тексті Акту Злуки, який був проголошений 22 січня 1919 року.

09:01 22.01.2023

Особливості роботи з ліворукими дітьми

Проблема ліворукості є однією з найменш досліджених та найскладніших. Тривалий час вважалося, що дітей, які працюють лівою рукою активніше ніж правою, необхідно перевчати.

14:38 20.01.2023

Діти з особливими потребами – частина сім’ї, спільноти та суспільства

У грудні 2009 року Україна ратифікувала основні міжнародні документи у сфері забезпечення прав дітей відповідно до світових стандартів освіти, соціального захисту та охорони здоров’я. Передусім стаття 24 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю визначає обов’язок держави щодо реалізації інклюзивної моделі освіти.

16:11 19.01.2023

Діагностувальні роботи як інструмент оцінювання рівня знань учнів

18 січня 2023 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Алла Степанова провела вебінар для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти на тему «Діагностувальні роботи у 5 класі».

14:11 19.01.2023

Особливості роботи з гіперактивними та агресивними дітьми

Гіперактивність у дітей – це поєднання симптомів, пов’язаних із надмірною психічною та моторною активністю. Чіткі межі цього синдрому важко провести, але, зазвичай, він діагностуєсться у дітей, що відрізняються імпульсивністю та неуважністю. Такі діти часто відволікаються. Для них характерна агресивність. Внаслідок цих індивідуальних особливостей гіперактивним дітям важко концентруватися на конкретних завданнях.

17:19 18.01.2023

Вхід для адміністратора