A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Новини і події

Як формувати накази з основної діяльності в школі

Вебінар «Управлінські процеси в школі: як формувати накази з основної діяльності» провела 15 травня 2024 року Олена Святенко, заступниця начальника управління – начальниця відділу оцінювання закладів освіти управління інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, розглянувши питання про:

10:53 23.05.2024

СЕЕН-політ. Беремо курс на стійкість і благополуччя

Програма соціально-емоційного та етичного навчання (СEEН) – це інструмент розвитку м’яких навичок або “soft skills”. Таких як: уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, керувати своїми емоціями, працювати в команді, креативно й критично мислити, вести за собою і виважено йти за лідерами тощо. Таке навчання розвиває в учнівства усвідомленість, співпереживання та залученість.

17:28 16.05.2024

Роль дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл-Джура у вихованні підростаючого покоління

"Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується". (Василь Сухомлинський)

17:41 14.05.2024

Інтерактивні технології для формування критичного мислення на уроках суспільних дисциплін: мотиваційний аспект

Сучасний освітній процес потребує постійного вдосконалення та адаптації до нових вимог та реалій суспільства. Однією з ключових складових успішної навчально-виховної діяльності є підвищення зацікавленості та мотивації учнів до навчання.                                      

17:20 09.05.2024

Освітня кухня проєкної діяльності

Сучасна школа повинна допомогти учням відчути себе впевненими на ринку праці, уміти адаптуватися до соціальних змін і криз у суспільстві, бути психологічно стійкими, розвивати здатність до самоорганізації. Це вимагає пошуку нових форм організації навчально-виховного процесу.

17:42 06.05.2024

Вхід для адміністратора