A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку(Лао-Цзи) Давайте зробимо його разом

Новини і події

Навчаємо ефективно: онлайн-ресурси для предметів художньо-естетичного циклу

Дистанційне навчання потребує від педагога постійного самовдосконалення, пошуку нової інформації, яка буде цікавою та доступною для учнів. З кожним днем кількість інтернет-ресурсів, корисних програм зростає, тому вчителю важливо крокувати в ногу з часом.

15:55 23.09.2021

Академія педагогічної майстерності: кроки до професійного зростання

 22 вересня 2021 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради провів перше робоче засідання Академії педагогічної майстерності для молодих педагогів закладів освіти громади.

16:23 22.09.2021

Шановні колеги!

Вітаємо з початком Всеукраїнського тижня дошкілля! Ваша щоденна праця складається з маленьких, але надзвичайно важливих кроків. Саме Вам довірено виховувати, навчати і розвивати майбутніх громадян країни.  Тож успіхів Вам, міцного здоров’я, творчого натхнення, плідних зусиль і безліч щасливих моментів! Ми цінуємо Вас і Вашу працю.

14:41 20.09.2021

Вебінар "Проведення самооцінювання професійних якостей педагога"

Самооцінювання професійних якостей - важливий етап професійного розвитку педагога, метою якого є відстеження та оцінювання динаміки особистісного зростання та індивідуального розвитку, виявлення сильних та слабких сторін власної професійної діяльності, осмислення досягнутого та  проєктування подальшого професійного вдосконалення.

15:49 16.09.2021

Сучасні інтернет-ресурси для педагогів-організаторів

 16 вересня 2021 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Сергій Юрченко провів онлайн-консультацію «Використання онлайн-ресурсів для ефективної роботи педагогів-організаторів».

15:27 16.09.2021

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти – надійний орієнтир у діяльності ЗДО

15 вересня 2021 року відбувся семінар для керівників закладів дошкільної освіти Гребінківської територіальної громади «Внутрішня система забезпечення якості освіти у ЗДО: моделі та алгоритм дій». Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Алла Степанова запропонувала учасникам семінару проаналізувати алгоритм розроблення внутрішньої  системи забезпечення якості освіти, розглянути напрями для самооцінювання освітнього і управлінського процесів та визначити відповідні розділи Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти відповідно до обраної моделі.

10:21 15.09.2021

Використання онлайн-ресурсів для ефективного навчання

9 вересня 2021 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Сергій Юрченко провів онлайн-консультацію для вчителів географії, природознавства та курсу «Я досліджую світ».

16:26 09.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора