A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Новини і події

Територія практики: маю досвід. НМТ з української мови

Цьогоріч вступників до закладів вищої освіти України знову чекає національне мультипредметне тестування. Серед обов′язкових предметів – українська мова, математика, історія України. Ще один предмет пропонується на вибір з наступного переліку: українська література, іноземна мова, біологія, фізика, хімія та географія.

10:00 30.11.2023

Маю досвід#НМТ з історії

Національний мультипредметний тест (НМТ) – форма вступного випробування, яка передбачає оцінювання результатів навчання, яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

16:45 27.11.2023

Національно-патріотичне виховання на уроках математики

«Особливого значення для патріотичного виховання набуває особистісно-орієнтований підхід, коли в центрі освітньо-виховного процесу стоять інтереси дитини, її потреби та можливості. Лише через таку ієрархію ціннісних підходів як людина (особистість) – народ (культура, історія, освіта) – держава (суспільство) – можна реалізувати перспективну і демократичну модель виховання громадянина-патріота». (Бех І.Д.)

15:50 27.11.2023

Сервіси на основі штучного інтелекту для роботи з відео та створення музики

22 листопада 2023 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмила Боковець провела онлайн-майстерку «Сервіси на основі штучного інтелекту для роботи з відео та створення музики».

16:40 22.11.2023

Навчаємося разом з Київстар-ТБ

"Онлайн-навчання не повинно бути легкою прогулянкою з увімкненим автопілотом. Ключове слово тут «навчання»". (Крістофер Палм)

15:21 22.11.2023

Цікаві інтерактивні методи навчання

Інтерактивні методи навчання – це такий спосіб взаємодії усіх учасників освітнього процесу, під час якого учні перестають грати пасивну роль і активно долучаються до роботи.  Використання сучасних інтерактивних технологій урізноманітнює навчання, робить його більш цікавим та ефективним. Більш того, результати наукових досліджень свідчать про те, що людина запам'ятовує лише 5% від почутого, в той час як 90 % інформації ми фіксуємо, коли навчаємо інших. Тому завдання учителя – організувати урок таким чином, щоб учні могли засвоїти якомога більше матеріалу, відчуваючи себе максимально комфортно.

11:18 20.11.2023

Підсумкове онлайн-засідання професійної спільноти «Штучний інтелект – надійний, креативний порадник та підтримка вчителя»

Зараз важко уявити уроки в закладах освіти без використання цифрових інструментів. Різноманіття й функціональність їх вражає, захоплює і водночас ставить педагога перед непростим вибором: що і як використовувати найефективніше.

13:47 16.11.2023

Вхід для адміністратора