A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

ВЕБ-ресурси

Національний центр "Мала академія наук України"

Інформація про конкурси та проєкти МАН, новини науки і техніки, музейний портал, заочні школи МАН, аукціон ідей: "Наука ХХІ століття: перспективні напрями розвитку", пізнавальні екскурсії та ін.

Інститут обдарованої дитини НАПН України

Інформація про науково-дослідницьку діяльність Інституту, про конкурси та проєкти, фестивалі.

Віртуальний STEM-центр Малої академії наук України

STEM-лабораторія МАНЛаб – центр реальних і віртуальних навчальних досліджень, спрямований на підтримку та розвиток STEM-освіти в Україні.

STEM-лабораторія МАНЛаб пропонує дистанційну й очну фахову методичну і технологічну допомогу в організації STEM-навчання учнівської молоді України.

STEM-лабораторія МАНЛаб спеціалізується на здійсненні досліджень у галузі природничих дисциплін: фізика, хімія, біологія, географія, астрономія, екологія, мінералогія.

Освітнє середовище STEM–лабораторії МАНЛаб:

  • інформаційно-технологічна складова (навчальні програми, методичні матеріали, віртуальні лабораторії); 
  • просторово-матеріальна складова (обладнання провідних вітчизняних та закордонних виробників); 
  • соціально-особистісна складова (учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів наукові, науково-педагогічні та педагогічні кадри, фахівці-волонтери з різних галузей виробництва та ентузіасти розвитку STEM–освіти в Україні).

Відділ STEM-освіти ІМЗО

Спільнота в мережі Фейсбук, чисельність якої становить більше 20 тисяч учасників. Кожен учасник публікує інформацію про проведені STEM-заходи (уроки, проєкти, конкурси тощо) в своєму закладі освіти. Більше ідей можна знайти за хештегами #інженернийтиждень та #томущоцікаво.

Web-STEM-школа

Унікальний простір нового формату для спільного навчання, спілкування, обміну і вивчення найкращого вітчизняного та зарубіжного досвіду, знайомства з новаторами сучасної освіти, майданчик підтримки, об’єднання зусиль освітян, науковців, громадських активістів та бізнесу.

Освітній проект "STEM освіта"

Платформа для системного навчання STEM за допомогою інтеграції найкращого іноземного досвіду в навчальний процес з початкової школи. Підготовка вчителів для проведеня STEM-уроків та сертифікація вчителів.

STEM-лабораторія

STEAM-лабораторія - це універсальне рішення, розроблене ІТ-фахівцями разом із практикуючими вчителями для підготовки кваліфікованого випускника школи.

STEAM-лабораторія являє собою формат розвитку кабінета природничо математичної освіти, модернізованого кабінету фізики. 

Посібник для вчителя "STEM-проекти для початкової школи"

У посібнику представлено досвід впровадження STEM-освіти у початковій школі. Докладно розглянуто теоретичні аспекти і подано найрізноманітніший практичний матеріал: STEM-уроки, STEM-проекти, STEM-квести, наукові STEM-ігри і вікторини для школярів 1–4 класів.

Вхід для адміністратора