Онлайн-консультація «Основи роботи в середовищі електронних журналів та щоденників atoms.ua»
02 червня 2021 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Юрченко С.М. провів онлайн-консультацію з педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти Гребінківської територіальної громади на тему «Основи роботи в середовищі електронних журналів та щоденників atoms.ua».
Учасники вебінару отримали практичні поради щодо базових операцій з електронними журналами, особливостей налаштування системи, її функціоналу та можливостей. Сергій Миколайович сфокусував увагу педагогічних працівників на позитивному досвіді закладів освіти України, які уже користуються електронними журналами, закцентував на значному полегшенні роботи заступників директора, педагогів щодо ведення документації, а батькам - можливість оперативно отримувати інформацію про успішність своїх дітей та відвідування ними уроків. Було наголошено, що підключення до платформи є добровільним рішенням закладу освіти. До участі долучилися 100 вчителів ЗЗСО.