A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Формування смислового читання – один із викликів НУШ

Дата: 06.12.2021 15:46
Кількість переглядів: 265

Актуальна проблема сучасної школи – вдосконалення методики виховання активного читача. Це питання набуло надзвичайної ваги після підписання Україною «Болонської декларації» та приєднання до Болонської системи навчання, що передбачає збільшення обсягів самостійної роботи студентів з метою здобуття фахових знань.

Як формувати та розвивати читацький інтерес, як вчити учнів занурюватися у текст твору, які вправи допоможуть вдосконалити смислове сприйняття художнього твору або текстової інформації, які елементи сучасного «пояснювального читання» варто використовувати на уроці – саме цим питанням була присвячена онлайн-консультація, яку 6 грудня 2021 року провела консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників А. Степанова.

Під час зустрічі вчителі ознайомилися з результатами досліджень сучасних педагогів-науковців щодо сформованості рівня читацьких вмінь та навичок школярів молодших класів  та літературної обізнаності студентів факультетів дошкільної та початкової освіти вищих навчальних закладів.

 

 

Презентація  ТУТ

 « повернутися

Вхід для адміністратора