A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Емпатія: кроки до формування емоційного інтелекту

Дата: 27.01.2022 16:50
Кількість переглядів: 207

27 січня 2022 року вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Гребінківської територіальної громади прослухали онлайн-вебінар на тему «Емпатія: кроки до формування емоційного інтелекту». Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Степанова А.В. розповіла про емпатію як ключовий елемент емоційного інтелекту та важливу складову успішного педагогічного процесу. Адже саме вона створює в спілкуванні своєрідний емоційний фон, що дає змогу вчителям і учням працювати та розвиватися в умовах позитивного середовища.

 

Емпатія сприяє більш глибокому сприйняттю художніх творів, формує вміння аналізувати відчуття літературних героїв та розуміти мотиви їх вчинків. Також вміння співпереживати героям книг, відчувати емоційний стан персонажів дозволяє виразно читати поетичні твори.

 

Під час проведення виховних годин вчитель може запропонувати учням обговорити конкретні проблемні ситуації та зіграти невеличкі рольові сценарії, щоб виявити емпатію до інших школярів.« повернутися

Вхід для адміністратора