A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Онлайн-студія "Сертифікація вчителів"

Дата: 26.05.2022 22:53
Кількість переглядів: 215

Запрошуємо переглянути онлайн-студію "Сертифікація вчителів", де можна ознайомитися з досвідом наших педагогів щодо проходження сертифікації.

Адже метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

 

Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним, а саме із:

 

1) незалежного тестування учасників сертифікації (проводить Український та регіональні центри оцінювання якості освіти);

2) самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи);

3) вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи).

 

До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній.

Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

 

У 2022 році сертифікацію зможе пройти не більше 2500 вчителів початкової школи.  Наказом Міністерства освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів для проходження сертифікації в розрізі регіонів.

 

Реєстрація для участі у сертифікації триватиме упродовж 01-15 серпня 2022 року включно. 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора