A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

«Вчителям# навчаємось разом# «Цікаві техніки оцінювання»

Дата: 02.12.2022 16:00
Кількість переглядів: 148

2 грудня 2022 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Сергій Юрченко провів онлайн-студію з елементами інтерактиву «Вчителям# навчаємось разом# «Цікаві техніки оцінювання» для педагогів Гребінківської громади.

Співбесіди та консультації, портфоліо, самооцінювання, особиста рефлексія, рубрики оцінювання та ситуативні нотатки – ці та інші методи можна використовувати, оцінюючи учнів.

Більшість із них базуються на уважному спостереженні вчителя за учнівством не тільки під час навчання, а й на перерві чи в несподіваних ситуаціях. Це дає можливість краще зрозуміти, як змінюються діти та на що треба звернути увагу.

Учасникам заходу було запропоновано поділитися власним досвідом та думками, зробивши допис на дошці Jamboard. Також всі бажаючі висловили свою точку зору взявши участь в обговоренні.

Активними учасниками заходу були: Ірина Кузіна, Алла Ільчук, Аліна Семенова, Олександр Бахтін, Лариса Бондаренко, Людмила Федоренко, Наталія Гетьман, Наталія Глібовець, Оксана Козаченко, Лариса Пікуль, Ріта Шкода, Світлана Акулініна, Світлана Фойт.

 « повернутися

Вхід для адміністратора