Методичний онлайн-марафон «Перші кроки вчителя в 5 класі НУШ: програми, документи, оцінювання
Що вивчається, ніколи не забувається повністю.
Сенека
З 1 вересня 2022 року вчителі 5-х класів прийняли естафету впровадження реформи НУШ та почали працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти.
Метою нової школи є різнобічний розвиток особистості, яка прагне до самовдосконалення та навчання впродовж життя. Тож учні мають опанувати наступні наскрізні вміння та ключові компетентності:
-
вільне володіння державною мовою;
-
спілкування рідною (в разі відмінності від державної) та іноземними мовами;
-
математична компетентність;
-
компетентність в галузі природничих наук, техніки і технологій;
-
інноваційність;
-
екологічна компетентність;
-
інформаційно-комунікаційна компетентність;
-
навчання впродовж життя;
-
громадянські та соціальні компетентності;
-
культурна компетентність;
-
підприємливість і фінансова грамотність.
15 грудня 2022 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмила Боковець провела методичний онлайн-марафон «Перші кроки вчителя в 5 класі НУШ: програми, документи, оцінювання.
Учасники заходу обговорили особливості організації навчання для дітей Нової української школи; отримали поради щодо аналізу й підготовки модельних і навчальних програм; поглибили знання з теоретичних аспектів і практичних інструментів для формувального та поточного оцінювання.
Педагогічні працівники громади під час проведення заходу взяли участь в обговоренні актуальних питань впровадження реформи НУШ в 5 класах попрацюючи з Google Документом на платформі ZOOM
Активними учасниками заходу були Бондаренко Лариса, Кіріяк Любов та Харченко Лариса.