A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Крізь призму Професійного стандарту вихователя ЗДО. Педагогічне партнерство. Психо-емоційна та морально-етична компетентності

Дата: 22.12.2022 20:29
Кількість переглядів: 206

22 грудня 2022 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Алла Степанова провела четверте  практичне заняття у рамках педагогічного вернісажу «Крізь призму Професійного стандарту вихователя ЗДО» для педагогів закладу дошкільної освіти «Веселка».

Під час практичного заняття вихователі розглядали опис компетентностей, які відносяться до трудової функції «Партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу», а саме: педагогічне партнерство, психо-емоційна та морально-етична компетентності. Ці компетентності передбачають здатність до ефективної співпраці, командної толерантної взаємодії і комунікації в професійній діяльності, вміння діяти на засадах партнерства та взаємної відповідальності, створювати сприятливі умови для усіх учасників освітнього процесу. Також педагоги виконували у групах практичні завдання, ділилися власним досвідом взаємодії з колегами та батьками вихованців.

Активно працювали вихователі Сердюк Ніна та Дворник Валентина.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора