A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Розвиток інноваційної особистості

Дата: 14.04.2023 17:33
Кількість переглядів: 96

"Втілення інновацій – це кардинальна зміна наявного порядку речей. Це створення радикально нових… способів взаємодії... Це шлях, який саме ти прокладаєш вперше". 

Ілон Маск

Стрімкі зміни у сучасному житті суспільства вимагають реформування освітньої системи та потребують інноваційної особистості, здатної швидко реагувати на ці зміни та ефективно діяти у нових умовах. Розвиток такої особистості – найважливіше освітянське завдання, адже це крок до закладення майбутнього потенціалу країни.

Безперечно, розвивати інноваційну особистість учня здатен тільки креативний вчитель, котрий і сам рухається у шаленому ритмі часу. А творчий вчитель – це рушійна сила креативної освіти, націленої на формування та розвиток сучасної активної людини.

Про відмінності креативної освіти, про особливості інноваційної особистості та шляхи її розвитку, про важливість використання сучасних педагогічних технологій та методів йшла мова під час онлайн-зустрічі у форматі педагогічної майстерні, яку консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Степанова Алла провела 13 квітня 2023 року. Консультант також звернула увагу на практичне застосування тих методів і форм організації навчання, котрі сприяють розкриттю розумових та творчих здібностей учнів.


Матеріали заходу: Розвиток інноваційної особистості – виклик сучасності (презентація)« повернутися

Вхід для адміністратора