A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Використання ІКТ у освітньому процесі

Дата: 05.05.2023 14:35
Кількість переглядів: 87

"Якби комп’ютер не був винайдений як універсальний технічний пристрій, його слід було б винайти спеціально для цілей освіти". 

Ентоні Маллан

4 травня 2023 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Степанова Алла провела онлайн-студію для педагогічних працівників Гребінківської громади на тему "Застосування ІКТ: шлях від механічного засвоєння знань до їх самостійного здобуття".

Інформаційно-комунікаційні технології у наш час вже стали невід’ємною складовою освітнього процесу. Адже постійне оновлення технологій пропонує нові дієві ресурси і для навчання. Застосування таких ресурсів створює нові можливості для педагогів: дозволяє урізноманітнювати форми роботи на уроці, відкриває шлях до використання сучасних видів візуалізації, дозволяє вчителю і учням працювати у віртуальних лабораторіях та подорожувати віртуальними музеями. Доторкнутися до мистецької спадщини письменників, відвідати підприємства, прослідкувати зміни біологічних видів у процесі еволюції – це все нині можна зробити під час уроку. Саме тому американський професор Еверетт Роджерс зауважив: "Якщо ми будемо вчити сьогодні так, як ми вчили вчора, ми вкрадемо у наших дітей завтра".

А ще використання ІКТ дозволяє учням вдома, готуючись до уроків, отримувати безліч корисної і важливої інформації самостійно, що, у свою чергу, сприяє розширенню кругозору та розвитку вміння працювати з різними сучасними ресурсами.


Матеріали заходу: Застосування інформаційно-комунікаційних технологій: шлях від механічного засвоєння знань до їх самостійного здобуття (презентація)« повернутися

Вхід для адміністратора