A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Самопізнання – дієвий інструмент соціальної компетентності

Дата: 19.05.2023 14:53
Кількість переглядів: 85

Сьогодні, коли відбуваються зміни і модернізація в області освіти, особлива увага приділяється ролі школи як організатора освітнього середовища для розвитку особистості.

Функція школи – це не тільки навчання і виховання, але і соціалізація школяра, формування життєвої компетентності, розвиток соціально значимих якостей особистості.

19 травня 2023 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмила Боковець провела онлайн-студію «Самопізнання – дієвий інструмент соціальної компетентності».

Компетентнісний підхід у навчанні дозволяє зосередитися на важливих сторонах розвитку особистості, необхідних для формування ситуацій успіху сьогодні та у майбутньому.

Соціальна компетентність – здатність до співробітництва в групі та команді, мобільність, уміння адаптуватись і визначати особисті цілі та виконувати різні ролі й функції в колективі, планувати, розробляти й реалізовувати соціальні проекти індивідуальних і колективних дій, уміння визначати і реалізовувати мету.

Самопізнання – одна з найважливіших складових розвитку соціальної компетентності.

Людмила Боковець розповіла про особливості формування соціальної компетентності учнів та поділилася з учасниками заходу низкою вправ та шаблонів для розвитку самопізнання учнів.


Матеріали онлайн-студії: Самопізнання – дієвий інструмент розвитку соціальної компетентності (презентація)« повернутися

Вхід для адміністратора