Самопізнання – дієвий інструмент соціальної компетентності
Сьогодні, коли відбуваються зміни і модернізація в області освіти, особлива увага приділяється ролі школи як організатора освітнього середовища для розвитку особистості.
Функція школи – це не тільки навчання і виховання, але і соціалізація школяра, формування життєвої компетентності, розвиток соціально значимих якостей особистості.
19 травня 2023 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмила Боковець провела онлайн-студію «Самопізнання – дієвий інструмент соціальної компетентності».
Компетентнісний підхід у навчанні дозволяє зосередитися на важливих сторонах розвитку особистості, необхідних для формування ситуацій успіху сьогодні та у майбутньому.
Соціальна компетентність – здатність до співробітництва в групі та команді, мобільність, уміння адаптуватись і визначати особисті цілі та виконувати різні ролі й функції в колективі, планувати, розробляти й реалізовувати соціальні проекти індивідуальних і колективних дій, уміння визначати і реалізовувати мету.
Самопізнання – одна з найважливіших складових розвитку соціальної компетентності.
Людмила Боковець розповіла про особливості формування соціальної компетентності учнів та поділилася з учасниками заходу низкою вправ та шаблонів для розвитку самопізнання учнів.
Матеріали онлайн-студії: Самопізнання – дієвий інструмент розвитку соціальної компетентності (презентація)