A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Можливості платформи ZOOM для проведення відеоуроків

Дата: 08.06.2023 23:57
Кількість переглядів: 101

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради, Людмила Боковець, ознайомила учасників вебінару "Можливості платформи ZOOM для проведення відеоуроків" з особливостями використання сервісу ZOOM та розповіла про його корисні функції.

Однією з найважливіших можливостей, яку надає платформа ZOOM, є функція демонстрації матеріалів на робочому столі комп'ютера під час проведення уроків. Це відкриває безліч можливостей для викладачів, оскільки вони можуть легко демонструвати презентації, навчальні матеріали, веб-сайти та інші ресурси безпосередньо на екрані свого комп'ютера. Це робить процес навчання більш інтерактивним та залучає учнів до активної участі.

Крім того, Людмила Боковець звернула увагу на планування та особливості запису занять за допомогою платформи ZOOM. Запис відеоуроків дозволяє створити архів занять, який може бути використаний як додатковий навчальний матеріал або для повторного перегляду учнями. Це особливо корисно для учнів, які були відсутні під час уроку або потребують додаткового часу для закріплення матеріалу.

Окрім того, було зазначено про можливість організації загальних та приватних чатів на платформі ZOOM. Ця функція дозволяє педагогам спілкуватися з учнями не тільки під час уроків, але й у позаурочний час. У загальних чатах можна обговорювати загальні питання, ділитися матеріалами та надавати додаткову підтримку. Приватні чати, у свою чергу, дозволяють проводити індивідуальні консультації та відповідати на окремі запитання учнів.

Під час вебінару Людмила Боковець акцентувала увагу на тому, що використання платформи ZOOM для проведення відеоуроків є ефективним та зручним інструментом для педагогічного колективу. Вона надала учасникам корисні поради та практичні приклади використання різних функцій платформи, що сприяють покращенню якості навчання та спілкування з учнями.

Використання платформи ZOOM для проведення відеоуроків стає все більш популярним у сучасній освітній сфері. Вона забезпечує педагогам широкий спектр інструментів для організації дистанційного навчання та підтримки взаємодії з учнями. Завдяки цим можливостям, освітні заклади можуть забезпечувати високу якість освіти та надавати учням доступ до знань незалежно від географічних обмежень. Платформа ZOOM стає невід'ємною складовою сучасної освіти, розширюючи кордони класної кімнати та відкриваючи нові можливості для навчання та розвитку.« повернутися

Вхід для адміністратора