A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Навчання і ресурси для зміцнення стійкості освітян

Дата: 03.08.2023 14:25
Кількість переглядів: 72

ГО «Смарт освіта» за підтримки МФ «Відродження» створила безоплатну психологічну платформу-каталог Resilience.help.

Resilience.help — це безоплатна психологічна платформа-каталог, що обʼєднує найкращі світові та вітчизняні практики психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу та актуальні тренінгові програми від ГО «Смарт освіта». Зокрема, «Психосоціальна підтримка для освітян». Усі тренінги є сертифікованими програмами з підвищення кваліфікації. Тут зібрані навчально-методичні ресурси, інструменти й техніки, статті на психологічну тематику. 

Користувачі зможуть дізнатися більше про те, як зберегти внутрішню рівновагу за будь-яких обставин, впоратися з травматичним досвідом, відновити продуктивність, подолати стрес у підлітків та як говорити з дітьми про війну.

На базі платформи кожен користувач може зареєструватися і мати власний кабінет, аби зберігати для себе необхідні матеріали та бути в курсі всіх новин платформи й відкриття реєстрації на тренінги.

Для розробки матеріалів для Resilience.help та концепції платформи використовували лише доказові методи психотерапії. Залучили команду фахівців, зокрема, дитячу психологиню Світлану Ройз та партнерів із Громадської організації «Асоціація ЕМДР в Україні — фахове об’єднання зі спеціальної травматерапії».

За матеріалами інтернет-сторінки osvitoria.media

 

Переглянути


« повернутися

Вхід для адміністратора