A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Плюсуй українську: вивчаємо рідну мову та історію не тільки на уроках

Дата: 10.11.2023 15:07
Кількість переглядів: 69

"Гріх не розмовляти найкрасивішою мовою світу". (Тарас Цимбалюк)

У лютому 2023 року розпочав своє інтернет-життя проєкт «Плюсуй українську», спрямований на популяризацію української мови та культури.

Як увімкнути «мовний режим» через спілкування українською у громадських місцях і вдома у повсякденному житті, які інструменти є дієвими на цьому шляху – про це розмірковують автори та учасники проєкту. Серед них – відомі телеведучі, популярні блогери та актори.

Так, наприклад, Андрій Шимановський, TikTok-блогер, професійний актор, педагог з техніки мовлення організував мовний марафон, до якого долучилося близько 15 тис. слухачів, що дозволило не тільки вивчити або покращити мову, а й  зібрати для потреб ЗСУ понад 3 млн. гривень. Нині блогер активно популяризує українську мову у соціальних мережах, пропонує для перегляду цікаві навчальні відео.

У межах проєкту також стартував тематичний Telegram-канал «Плюсуй українську», на теренах якого можна знайти багато різноманітних матеріалів мовленнєвого та культурного напрямів.

Тож під час онлайн-зустрічі на тему «Плюсуй українську або Гріх не розмовляти найкрасивішою мовою світу», яка відбулася 10 листопада 2023 року, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Степанова Алла продемонструвала, як саме вчителі можуть використовувати ресурси даного проєкту для того, щоб осучаснити процес вивчення мови,  зробити його цікавим і захоплюючим.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами презентації, котра містить покликання на інтернет-ресурси від проєкту «Плюсуй українську».

  


« повернутися

Вхід для адміністратора