A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Рух – це життя#долучайтесь до спорту

Дата: 13.11.2023 17:56
Кількість переглядів: 78

«Найбільше багатство – здоров’я». (Народна мудрість)

Проблема формування здорового способу життя здобувачів освіти належить до найактуальніших питань, вирішення яких обумовлює майбутнє держави та подальше існування здорової нації.

Сьогодні сферою формування здорового способу життя дітей та підлітків є система освіти. На даному етапі розвитку України зростає рівень захворювань населення, різко знижується працездатність організму людини, особливо дітей і підлітків.

Тому однією з актуальних проблем сучасної педагогічної науки є пошук нових підходів до організації відповідного освітнього процесу в школі, спрямованого на створення оптимальних умов для духовного зростання особистості, повноцінної реалізації психофізичних можливостей, збереження та зміцнення здоров’я.

13 листопада 2023 року консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмилою Боковець у плідній співпраці з вчителями фізичної культури Шутенком Анатолієм Васильовичем (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Цимбалом Миколою Сергійовичем  (Гребінківська гімназія) організовано та проведено онлайн-практикум «Рух – це життя#долучайтесь до спорту».

Речники заходу практично поділилися власними здобутками формування здорового способу життя учнів.

Відеозаписи фрагментів уроків:

Фрагмент уроку Шутенка А.В.

Фрагмент уроку Цимбала А.С.


« повернутися

Вхід для адміністратора