A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Використання сервісу Canva в повсякденній роботі вчителя

Дата: 01.02.2024 16:29
Кількість переглядів: 92

Сервіс Canva – це унікальний інструмент для візуалізації інформації, який до того ж має зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Сервіс має безкоштовну версію та адаптований українською мовою. А ще – це чудова можливість для створення нових інтерактивних матеріалів для будь-якого формату навчання.

1 лютого 2024 року консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмилою Боковець проведено онлайн-майстерку «Використання сервісу Canva в повсякденній роботі вчителя».

Педагоги громади ознайомились з функціоналом сервісу Canva та розглянули особливості створення  презентацій.

Даний ресурс пропонує різні шаблони для презентацій. Їх можна також створювати повністю самостійно, достатньо лише обрати відповідний фон з переліку шаблонів чи зробити його просто однотонним, і додати туди будь-які потрібні елементи. Існує можливість додавати музичний супровід з переліку пісень, що представлені на ресурсі, або ж завантажити свої пісні.

Під час роботи з дітьми початкової школи можна створювати рухові презентації, завдяки яким учні швидко запам’ятовують матеріал.      

Корисні ресурси до заходу:

https://www.canva.com/magic-home


« повернутися

Вхід для адміністратора