A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Ефективні форми роботи з дітьми в укритті

Дата: 08.02.2024 13:12
Кількість переглядів: 117

«Освітній процес в укритті має гарантувати дітям безпеку не лише фізичну, а й емоційну та психологічну, відволікати їх від тривоги». (Оксана Гура)

7 лютого 2024 року консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Степанова Алла провела онлайн-зустріч для педагогів закладів дошкільної освіти громади на тему «Разом з дітьми в укритті: навчаємо, виховуємо, підтримуємо».

Консультант ознайомила присутніх з матеріалами порадника для вихователів «Ефективні форми роботи з дітьми в укритті», розробленого методистом відділу дошкільної освіти УІРО Оксаною Гурою у межах проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».

Як організувати освітній процес в укритті, які технології та матеріали краще використовували на занятті, як гарантувати дітям не лише фізичну безпеку, а й емоційну та психологічну – саме про це йшлося під час онлайн-зустрічі.

Також консультант звернула увагу на актуальні поради від відомої психологині Світлани Ройз щодо особливостей спілкування з вихованцями в укритті.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами онлайн-зустрічі:

Порадник для вихователів «Ефективні форми роботи з дітьми в укритті»

Ресурс-платформа «Create with Anything» («Створюй із будь-чого»)


« повернутися

Вхід для адміністратора