A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Сучасне дошкілля під крилами захисту: нові можливості для навчання та виховання. Зустріч четверта

Дата: 12.03.2024 14:04
Кількість переглядів: 77

«Мистецтво навчання – це мистецтво пробуджувати в юних душах допитливість і потім задовольняти її». (Анатоль Франс)

Дванадцятого березня 2024 року відбулася підсумкова четверта онлайн-зустріч із циклу заходів для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти громади на тему «Сучасне дошкілля під крилами захисту: нові можливості для навчання та виховання».

Учасники четвертої зустрічі – педагоги ЗДО «Вишенька» та «Дзвіночок». Керівники Турчин Ірина Петрівна та Літвякова Тетяна Михайлівна презентували заняття з вихованцями у різновікових групах своїх закладів дошкільної освіти. Вихованці ЗДО «Вишенька» знайомилися з класиком української літератури Т.Г. Шевченком та за допомогою мнемотехніки розучували його відомий вірш «Садок вишневий коло хати». А вихованці ЗДО «Дзвіночок» разом з вихователькою Гавриленко Аллою Олексіївною стали творцями сучасної казки про мужніх українців, котрі захищають свою країну від злого чудовиська. А допомагає їм у цьому патріотичний голуб миру.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Алла Степанова підбила підсумки участі закладів дошкільної освіти громади у серії заходів з використанням сучасних освітніх технологій, подякувала учасникам зустрічей і  побажала педагогам натхнення та нових досягнень.

Відеоматеріали заходу: ЗДО «Вишенька», ЗДО «Дзвіночок».

  


« повернутися

Вхід для адміністратора