A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Роль дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл-Джура у вихованні підростаючого покоління

Дата: 14.05.2024 17:41
Кількість переглядів: 42

"Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується". (Василь Сухомлинський)

14 травня 2024 року консультантом Центру професійного розвитку  педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмилою Боковець у плідній співпраці з вчителем Захисту України Сарського опорного ліцею Гадяцької міської ради Лисенком  Іваном  Володимировичем організовано та проведено вебінар "Роль дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл-Джура у вихованні підростаючого покоління".

В умовах сьогодення надважливим завданням кожного педагога є виховання дітей та молоді в дусі відданості принципам державної незалежності і соборності України та українському народу.

Ліна Костенко стверджує, що формування патріота починається в дитинстві: "В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім – Батьківщина”.  

Однією з ефективних форм національно-патріотичного виховання учнівської молоді є Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура"), започаткована на державному рівні з 2012 року.

Метою гри є реалізація завдань щодо поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій

Пан Іван поділився з учасниками заходу основними формами та методами роботи та власним педагогічним досвідом підготовки учнів до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Відеозапис заходу можна переглянути за покликанням (в запиті потрібно вказати ПІБ та заклад).


« повернутися

Вхід для адміністратора