45 хвилин уроку математики НУШ: багато це чи мало?
Нова українська школа готує учнів до подальшої активної діяльності. Програмовий матеріал із навчальних предметів досить насичений, тому перед сучасним учителем постає виклик: як встигнути виконати заплановане за даний часовий відтинок. Відповідь на це питання знаходили учасники педагогічної майстерні «45 хвилин уроку математики НУШ: багато це чи мало?», що відбулася 14.10.2024 року та була організована консультанткою Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Наріжною Яною Іванівною.
Речниця заходу – Ензельт Ольга Павлівна, учителька математики Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9, методистка, фіналістка національної премії Global Teacher Prize Ukraine – 2024, авторка методичних посібників з математики видавництва «Підручники і посібники».
Ольга Павлівна поділася лайфхаками зняття страху та напруги в учнів на уроках математики. Педагогиня розповіла про дієві методи підвищення мотивації в школярів до вивчення предмета й залученість здобувачів освіти до участі в олімпіадах і конкурсах, ознайомила з інформацією про джерела методичної підтримки вчителів математики. Учасники педагогічної майстерки долучилися до обговорення теми показових уроків.
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради висловлює щиру подяку пані Ользі за поширення ефективної практики з власного досвіду в організації навчального процесу НУШ та заохочення учнів до вивчення математики.
Презентацію до заходу можна переглянути за покликанням.
Відеозапис заходу можна переглянути за покликанням.
Для отримання доступу до матеріалів потрібно: натиснути на покликання, в тексті повідомлення вказати ПІБ та заклад. Доступ відкриваємо протягом 1-2 днів (оповіщення надходить на вашу електронну пошту).