A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Використання штучного інтелекту на уроках української мови та літератури

Дата: 11.11.2024 16:30
Кількість переглядів: 71

Фото без описуСкладно уявити урок без використання цифрових інструментів. Педагог постає перед вибором застосунків, програм, сервісів. Сучасне покоління школярів постійно користується гаджетами, тому традиційні засоби навчання для них менш актуальні.

11 листопада 2024 року консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Наріжна Яна Іванівна запросила на педагогічну студію «Використання штучного інтелекту на уроках української мови та літератури» Матвієць Альону Олександрівну учительку української мови та літератури Козельщинського ліцею Козельщинської селищної ради Полтавської області, лауреатку першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2024» у номінації «Українська мова та література».

На онлайн-заході Альона Олександрівна поділилася досвідом використання нейромереж Microsoft Bing Image Creator, Deep Nostalgia, Chat GPT, Nerakeet. Педагогиня зазначила, що сервіси Microsoft Bing Image Creator, Deep Nostalgia зручні під час вивчення мовно-літературного матеріалу. Ці застосунки значно допомагають дітям з особливими освітніми потребами краще сприймати інформацію.

Учителька розповіла про використання Сhat GPT для творчої роботи, наголосила на опрацюванні тексту вчителем з метою перевірки орфографії та пунктуації, продемонструвала озвучення творів за допомогою застосунку Nerakeet, зазначила, що всі нейромережі потребують коректного формулювання запитів від учасників освітнього процесу.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Полтавської області  щиро дякує Матвієць Альоні Олександрівні за лайфхаки використання штучного інтелекту на уроках української мови та літератури.

Презентацію до заходу можна переглянути за покликанням.

Відеозапис заходу можна переглянути за покликанням.

Для отримання доступу до матеріалів потрібно: натиснути на покликання, в тексті повідомлення вказати ПІБ та заклад. Доступ відкриваємо протягом 1-2 днів (оповіщення надходить на вашу електронну пошту).

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора