A A A K K K
людям з порушенням зору
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради

Подорож у тисячу миль починається з одного кроку (Лао-Цзи). Давайте зробимо його разом.

Синергія НУШ: від теорії до практики

Дата: 12.11.2024 17:05
Кількість переглядів: 78

Фото без описуМетод «Синергії» розвиває навички критичного мислення, дозволяє долати труднощі, з якими школярі зіштовхуються під час навчання. Учні мають можливість спілкуватися, обмінюватися ідеями, а найголовніше – допомагати один одному  та виправляти і аналізувати помилки інших для досягнення найкращого результату. «Синергія» не накладає особливих обмежень на учасників навчального процесу, але при цьому процес засвоєння інформації, визрівання ідей і гуртування команд відбувається швидше. Вчитель виконує роль координатора, або коуча, що досить  актуально у сучасній школі.  

12 листопада 2024 року консультанткою Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмилою Боковець було організовано майстерку «Синергія НУШ: від теорії до практики».

Захід провів Кронгауз Владислав Олександрович, учитель історії комунального закладу "Харківський ліцей № 3 Харківської міської ради", співавтор модельних навчальних програм, підручників з історії,  напівфіналіст національної премії Global Teacher Prize Ukraine - 2021, фіналіст Global Teacher Prize Ukraine - 2024, сертифікований тренер НУШ, спікер освітнього проєкту "На Урок".

Під час заходу учасники ознайомилися з ключовими елементами концепції НУШ та дізналися, як їх ефективно інтегрувати у свою щоденну педагогічну діяльність. Особливу увагу було приділено активним методам навчання, розвитку критичного мислення та формуванню компетентностей у здобувачів освіти.

Команда ЦПРПП ГМР висловлює щиру вдячність пану Владиславу за практичні поради для поєднання теорії з реальними потребами учнів. 

Матеріали заходу:

Конструювання та оцінювання компетентнісних завдань з історії у 7 класі НУШ (презентація)

Діяльнісний підхід у нуш. Організація ігрової діяльності учнів у різних форматах (презентація)

Цифрові інструменти оцінювання результатів навчання з предметів громадянської та історичної освітньої галузі у 7 класі (презентація)

Особливості викладання та оцінювання навчальних досягнень учнів з предметів громадянської та історичної освітньої галузі у 7 класі (презентація)

Особливості викладання та оцінювання навчальних досягнень учнів (відео)

Відеозапис заходу можна переглянути за покликанням.

Для отримання доступу до відеозапису потрібно: натиснути на покликання, в тексті повідомлення вказати ПІБ та заклад. Доступ відкриваємо протягом 1-2 днів (оповіщення надходить на вашу електронну пошту).

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису


« повернутися

Вхід для адміністратора