Базова середня освіта за стандартами НУШ: діяльнісний підхід
З впровадженням Концепції Нової української школи у початковій освіті діяльнісний підхід став не просто методологією сучасної педагогічної науки, а й наскрізною освітянською практикою, дієвим інструментом організації навчальної і педагогічної діяльності. Тож його використання у базовій середній освіті є не просто бажаним, а життєво необхідним для забезпечення наступності початкової та середньої школи, успішної адаптації п’ятикласників, активізації всебічного розвитку школярів.
Реалізація діяльнісного підходу у процесі навчання формує здібності до самоосвіти, командної роботи та уміння застосовувати знання на практиці.
11 грудня 2024 року консультанткою Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради Людмилою Боковець було організовано педагогічну студію «Базова середня освіта за стандартами НУШ: діяльнісний підхід».
Захід провела Мендусь Тетяна Петрівна, вчителька української мови та літератури ліцею № 7 міста Гайсин Гайсинської міської ради, фіналістка всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021" в номінації "Українська мова та література", переможниця освітньо-методологічного відбору "РодовідУчитель - 2022" в номінації "Зарубіжна література", сертифікована вчителька, амбасадорка проєкту "Вивчай і розрізняй: інфомедійна грамотність".
Команда ЦПРПП ГМР висловлює щиру вдячність пані Тетяні за практичні поради інтегрування інфомедійної грамотністі в уроки за допомогою діяльнісного підходу.
Презентацію до заходу можна переглянути за покликанням.
Відеозапис заходу можна переглянути за покликанням.
Для отримання доступу до матеріалів потрібно: натиснути на покликання, в тексті повідомлення вказати ПІБ та заклад. Доступ відкриваємо протягом 1-2 днів (оповіщення надходить на вашу електронну пошту).