Інноваційна освіта: як ШІ змінює підходи до навчання
«Я вірю, що інженери врятують світ». (Джей Лено)
Генеративна нейромережа змінила освіту, відкривши нові можливості для викладання, навчання та автоматизації рутинних завдань. У наш час існує велике різноманіття інструментів для роботи з текстом, відео та аудіо. В учителів є можливість використовувати корисні сервіси для підготовки навчальних матеріалів.
17 березня 2025 року відбулося онлайн-засідання педагогічної студії «Інноваційна освіта: як ШІ змінює підходи до навчання». Захід організувала консультантка ЦПРПП ГМР Наріжна Яна.
Спікерка – Рудніцька Юлія Володимирівна, вчителька математики та інформатики вищої категорії КЗ «Смілянський мистецький ліцей «Успіх» Черкаської обласної ради, тренерка освітньої фундації «Мрій Дій», співавторка підручників з математики для учнів 5-6 класів НУШ, рекомендованих МОН.
Педагогиня поділилася з учасниками зустрічі цікавими та креативними ідеями щодо урізноманітнення навчально-виховного процесу та підвищення мотивації учнів до навчання за допомогою ШІ.
Щиро дякуємо пані Юлії за практичні поради використання нейромереж на уроках.
Презентацію до заходу можна переглянути за покликанням.
Відеозапис заходу можна переглянути за покликанням.
Для отримання доступу до матеріалів потрібно: натиснути на покликання, в тексті повідомлення вказати ПІБ та заклад. Доступ відкриваємо протягом 1-2 днів (оповіщення надходить на вашу електронну пошту).