Адаптація розвивальних ігор в умовах онлайн-навчання
«Привчайте дітей до навчання не примусом, а грою». (Платон)
Ігри подобаються дітям і дорослим. Вони дарують задоволення, натхнення, фізичний відпочинок, сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу, формують емоційний інтелект, креативність та навички спілкування.
Які труднощі виникають під час адаптації розвивальних ігор до онлайн-середовища? Як підвищити активність учнів на уроках? Які технічні засоби та платформи краще обрати для дистанційного виконання інтерактивних завдань?
На ці та інші питання відповідала спікерка вебінару-практикуму «Адаптація розвивальних ігор в умовах онлайн-навчання» Сахненко Ольга Григорівна, вчителька початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Харківського приватного ліцею «ОЧАГ», викладачка уроків за освітньою програмою СЕЕН, авторка освітнього проєкту-інновації «Навчи іншого/іншу: уроки за сценаріями дітей», півфіналістка премії «Ранкові зорі-2024», учасниця всеукраїнського конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2023 та міжнародного фестивалю «Наука на сцені-2023». Захід організувала 14 травня 2025 року консультантка ЦПРПП ГМР Наріжна Яна.
Речниця ознайомила учасників зустрічі з власною інноваційною програмою «Навчи іншого/іншу» та окреслила дієві способи впровадження розвивальних ігор в онлайн-навчання.
Команда ЦПРПП ГМР щиро дякує пані Ользі за цікаву, корисну інформацію та надані матеріали. Разом робимо навчальний процес захопливим та інтерактивним.
Презентацію до заходу можна переглянути за покликанням.
Відеозапис заходу можна переглянути за покликанням.
Для отримання доступу до матеріалів потрібно: натиснути на покликання, в тексті повідомлення вказати ПІБ та заклад. Доступ відкриваємо протягом 1-2 днів (оповіщення надходить на вашу електронну пошту).